KONST / Litografier / Litografi 12691122

nr 1269 1122

Eva Stockhaus

(f. 1919), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 98/310. Motivet: 30x18 cm

Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:56:53

Eva Stockhaus

Läs mer om Eva Stockhaus